Wielkie greckie wakacje naszego chóru

W dniach 7-15 maja grupa uczniów z naszej szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyła w wyjeździe do Grecji w ramach programu Erasmus. Z tej okazji postanowiliśmy przybliżyć Wam ich wycieczkę i tym samym zachęcić do brania udziału w przyszłości w tym programie.

W trakcie tygodniowego pobytu na Peloponezie nasi uczniowie mieli okazję poznać język, kulturę oraz kuchnię słonecznej Hellady – udało im się również zobaczyć na własne oczy historyczne ruiny teatru greckiego i Olimpii – miasta, w którym zapoczątkowano igrzyska olimpijskie, odbywające się do dziś.

Pomiędzy zwiedzaniem i jedzeniem pysznych, tradycyjnych greckich posiłków był również czas na zabawę. Nasi uczniowie zaprzyjaźnili się z uczestnikami projektu pochodzącymi nie tylko z Grecji, ale również z Rumunii i Słowacji.

Oczywiście nie zabrakło urokliwych spacerków po pięknej Grecji. Udało się również odbyć podróż statkiem, aby następnie móc popływać w ciepłej wodzie. Była to z pewnością świetna odskocznia od problemów życia codziennego.

Mamy nadzieję, że to czego się nauczyli, na zawsze zostanie w ich pamięci i zawiązane przyjaźnie przetrwają długie lata. Wierzymy, że wyjazd był jedną z lepszych podróży naszego chóru, a spędzony czas dobrze wykorzystany. Liczymy, że zawsze będą miło wspominać tę wycieczkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.