Dzień Patrona

Jedną z największych imprez w kalendarzu szkolnym jest Dzień Patrona, który zapisał się na kartach historii szkoły jako wydarzenie niecodzienne i kreatywne. Uczniowie naszej szkoły zawsze chętnie przyłączają się do uczestnictwa w nim i jego organizacji, gdyż wiąże się z tym sporo dobrej zabawy. 

Całe wydarzenie składało się z kilku, różnych oraz kompleksowych etapów konkurencji, które pozwalały każdemu z uczniów na wykazanie się w dziedzinie, w której są dobrzy. Przykładowo konkurencja plastyczna zgromadziła samych uzdolnionych ludzi, którzy z pełnym zaangażowaniem i różnymi technikami, wykonali wspaniałe prace przedstawiające różne dziedziny życia szkoły. 

Podczas, gdy nasi artyści pracowali w pocie czoła, na sali gimnastycznej reszta uczniów bawiła się i uczestniczyła w grze w krzesełka czy przeciąganiu liny w akompaniamencie piosenek przygotowanych przez klasy na tę okoliczność. 

Oprócz tego bardzo atrakcyjną formą była możliwość licytacji różnych, ciekawych przedmiotów oraz “przywilejów” takich jak ‘x’ z danego przedmiotu. Co ciekawe – najdrożej sprzedaną rzeczą okazał się czajnik z autografem profesora Serafina (podarowany na aukcję od klasy IIIe3). Cena czajnika wyniosła ponad 700zł!
Dzień zakończyliśmy na dziedzińcu szkolnym. Wszyscy wspólnie tańczyli belgijkę i inne tańce.

Cała impreza przebiegła w przyjemnej atmosferze i uśmiechach wszystkich uczniów oraz nauczycieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.