Łączy nas siatka i kosz

Jak wszyscy dobrze wiemy, w naszej szkole sport jest ogromnie ważną częścią kopernikowskiej społeczności. Uczniowie nie próżnują i prężnie zdobywają coraz to kolejne osiągnięcia i rozbijają kolejne obrony przeciwników.

Reprezentacja koszykówki pokonując kolejne etapy dotarła do Rejonowej Licealiady! Chłopcy z klas pierwszych, drugich i trzecich, nasi maturzyści z różnych profili: od mat-fiza, przez biol-chema, politecha, tech-eko, po humana (na czele z naszymi profesorami od wuefu) za niedługo będą jechać na kolejny etap. Ich zmagania mogliśmy obserwować niedawno na sali gimnastycznej w naszej szkole, gdzie pokazali, co to prawdziwy sport i pasja.


Żeby nie było – nie samą koszykówką żyje Kopernik. Dziewczyny ze szkolnej drużyny siatkarskiej, mają równie zróżnicowany skład, co chłopcy z kosza i one również brną do przodu oraz się nie zatrzymują! Trzy maturzystki, trzy dziewczyny z klas trzecich czteroletnich, siedem drugoklasistek oraz dwie z klas pierwszych, po wygranych poprzednich zawodach wybierają się na Półfinały Wojewódzkie.


Na tym nie poprzestajemy, nasza szkoła daje wam możliwość uczestniczenia w różnych innych dyscyplinach sportowych. Myślimy że z pewnością profesorowie przyjmą więcej osób do drużyn, więc jeżeli lubisz sport i jest to dla ciebie ciekawym sposobem na spędzenie czasu to zapraszamy! A naszym dotychczasowym sportowcom życzymy powodzenia na następnych zawodach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.