Świąteczna pomoc w naszej szkole!

Święta Bożego Narodzenia stanowią dla nas okres wielkiej radości, którą przeżywamy najczęściej w gronie najbliższych nam osób. Wzajemna życzliwość oraz liczne prezenty, które w grudniowe dni przyjmują niespotykane w skali roku rozmiary, pozwalają nam poczuć, że jesteśmy kochani i doceniani za trudy każdego dnia. W tym szczególnym okresie należy jednak pamiętać także o tych, którzy nie mieli tyle szczęścia od losu i niejednokrotnie znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji, zarówno materialnej jak i rodzinnej. W tym roku nasza szkoła zaangażowała się bardzo aktywnie w pomoc wielu potrzebującym ludziom. Jedną z akcji, którą pragniemy wspomóc, jest ta organizowana przez Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego. Pomagając, pamiętajmy o tym, że dobroć jako jedyna jest tym, co mnożymy poprzez dzielenie. Tak więc serca w górę i do roboty! 🙂 Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://wielkieserce.org/uploads/mikoaj.jpg lub u szkolnego pedagoga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.