Nowy przywódca, nowe wyzwania – wywiad z przewodniczącą szkoły.

IMG_4951

Nowy przewodniczący został wybrany. Wszyscy liczymy na to, że nas nie zawiedzie. Co planuje Kasia Karamon? Zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu!

 

Ekopernik: Kasiu, po twojej wygranej pojawiło się kilka nieprzychylnych komentarzy, które dotyczyły postawy, jaką przyjęłaś w trakcie kampanii, a także debaty. Kilkoro z uczniów uznało, że byłaś zbyt pewna siebie, momentami nawet arogancka. Jak się do tego odniesiesz?

Kasia: Nie uważam, że zachowywałam się arogancko. Jeżeli chodzi o debatę, to sama byłam bardzo zaskoczona, że potrafię z taką swobodą odpowiadać na różnorakie pytania. Fakt, byłam chwilami pewna siebie. Może niektórzy bardzo mocno wspierali swoich kandydatów i stąd takie głosy.

 

Ek: Wiemy, że zebrałaś już samorząd. Jaki będzie wasz pierwszy krok?

 

Kasia: Przygotowujemy huczne obchody 11 listopada. Jest to związane ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości. To wyjątkowa rocznica, która wymaga wyjątkowego upamiętnienia. Wspierać nas będą przede wszystkim: historycy, poloniści, a także cała kadra nauczycielska.

 

Ek: Czy w twoim samorządzie znalazło się miejsce dla kandydatów, z którymi walczyłaś o tytuł przewodniczącego szkoły?

 

Kasia: Tak, zaprosiłam do współpracy Alę i Adama. Ala została skarbnikiem, Adam objął stanowisko przedstawiciela pierwszych klas. Jestem przekonana, że sprawdzą się świetnie w swoich rolach.

 

Ek: W trakcie kampanii wspominałaś, że pewnych rzeczy nie chcesz zdradzać od razu. Chciałaś zachować je na później, aby nas zaskoczyć. Czy mogłabyś teraz uchylić rąbka tajemnicy?

 

Kasia: Pełne kalendarium jest dopiero w trakcie tworzenia. Niektóre plany muszą zetknąć się z rzeczywistością. Nie chcę ich jeszcze zdradzać. Muszę być pewna, że wypalą.

 

Ek: Chciałabyś jeszcze coś dodać?

 

Kasia: Na koniec chciałabym bardzo, bardzo, bardzo podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali. Miałam cudowny sztab wyborczy. Są to świetni ludzie, którzy teraz są członkami mojego samorządu. Przedstawiłam ich w trakcie ostatniego prezydium. Cieszę się, że dalej będę mogła z nimi współpracować. Jeszcze raz bardzo, bardzo, bardzo dziękuję!

 

BC908AD9-C514-4008-B216-C44E9C51F2F7

 

Ek: Dziękujemy i życzymy wytrwałości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.