Konkurs!

sala 1

Wszyscy dobrze wiedzą, że jest już środek maja i wielkimi krokami zbliżają się wakacje.  Dni są coraz cieplejsze, a my z dnia na dzień stajemy się bardziej leniwi. Szukamy rozrywki  w przerwie między lekcjami i nauką. Oczywiście jest na nią wiele sposobów ;))).  My chcielibyśmy zaproponować opcję bardziej ambitną i niezwykle ciekawą.

Dyskusyjny Klub Filmowy (DKF) to spotkania, podczas których macie szansę zobaczyć filmy wielokrotnie nagradzane, festiwalowe, autorskie itp. Seanse odbywają się w każdy czwartek o godzinie 19:00 w artKinie (ulica Bieszczadzka).

logo-1

Korzystając z okazji, że nasza redakcja otrzymała sporą ilość wejściówek na DKF, chcemy zorganizować serię konkursów.

 

Będą one polegać na rozwiązaniu przez Was prostych zadań z dziedziny kinematografii. Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami do kina.

 

No dobra, po tym obszernym i oficjalnym wstępie przejdźmy do zadania.

 

Film, który w tym tygodniu będzie prezentowany podczas DKF to “Jeszcze nie koniec” Xaviera Legranda.  Nasze pytania konkursowe brzmią:

Którego aktora lub aktorkę z “Jeszcze nie koniec” mogliśmy zobaczyć w filmie genialnego Quentina Tarantino? O jaki film chodzi?

Odpowiedzi przesyłajcie na nasz email: ekopernik@wp.pl

Tym razem liczy się szybkość odpowiedzi (obok poprawności). Kto pierwszy ten lepszy! Nagrodzeni zostaną poinformowani mailowo we wtorek/ środę.

 

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.